ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Standout. Innowacyjny test do oceny silnych stron (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Buckingham Marcus
Okładka książki/ebooka Standout. Innowacyjny test do oceny silnych stron

Okładka książki Standout. Innowacyjny test do oceny silnych stron

Okładka książki Standout. Innowacyjny test do oceny silnych stron

Okładka książki Standout. Innowacyjny test do oceny silnych stron

Wydawnictwo:
MT Biznes
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
192
Druk:
oprawa twarda

W tej książce znajduje się klucz do odblokowania twoich możliwości osiągania najlepszych wyników.

STANDOUT, rewolucyjnie nowa książka i internetowe narzędzie zaoferowane przez Marcusa Buckinghama, jest wynikiem szeroko zakrojonych badań, testów statystycznych i analizy obejmującej światową czołówkę osób osiągających wybitne rezultaty. Współautor bestselleru Wykorzystaj swoje silne strony uznawany lider nurtu promującego silne strony, w książce STANDOUT pokazuje, jak odkryć dwie najważniejsze "Role Silnych Stron" oraz przedstawia błyskotliwe, a zarazem praktyczne pomysły do wykorzystania przez specjalistów i menedżerów z wszelkiego rodzaju organizacji, którzy chcą poznać swoje przewagi i zostać zwycięzcami w swojej pracy.

STANDOUT to coś więcej niż następna książka w nurcie promocji silnych stron. To jedyne w swoim rodzaju zaproszenie do odkrycia i aktywowania własnej wyjątkowej przewagi konkurencyjnej w codziennej pracy.

STANDOUT jest źródłem najwyższej klasy wiedzy z zakresu biznesu i przywództwa, przekazywanej przez jeden z najbardziej uznawanych na świecie autorytetów w dziedzinie silnych stron. Książka oferuje również niezwykle użyteczny i innowacyjny test internetowy, będący efektem dziesięcioletnich badań naukowych wspieranych rygorystyczną analizą statystyczną i wyszukanymi narzędziami psychometrycznymi.

Buckingham Marcus

Zamknij

Wybierz metodę płatności