Facebook
ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Sięgnij po swoje marzenia! (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autorzy:
Monika Jankowska, Magda Rodak
Okładka książki/ebooka Sięgnij po swoje marzenia!

Okładka książki Sięgnij po swoje marzenia!

Okładka książki Sięgnij po swoje marzenia!

Okładka książki Sięgnij po swoje marzenia!

Wydawnictwo:
EDGARD
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
168
Druk:
oprawa miękka

Chciałabyś zmienić coś w swoim życiu, ale nie wiesz, od czego zacząć? Masz wrażenie, że moment realizacji twoich marzeń odwleka się w nieskończoność?

Z tym poradnikiem odkryjesz, że zmiana nie jest taka trudna, a spełnienie marzeń jest w zasięgu ręki! W książce znajdziesz wyjątkowy, sześcioetapowy program, który pozwoli ci świadomie i odpowiedzialnie przejść przez proces zmiany. Dzięki licznym ćwiczeniom, wskazówkom i przykładom dokładnie zdefiniujesz swój cel, ustalisz szczegółowy plan działania, a także termin wprowadzenia go w życie. Dowiesz się, które elementy są przeszkodami w działaniu oraz jak je pokonać. Przekonasz się, jakie są twoje mocne strony i jak możesz je wykorzystać do osiągnięcia wyznaczonych celów. Zdobędziesz wiedzę na temat emocji, którymi kierujesz się przy podejmowaniu decyzji, oraz odkryjesz drzemiący w tobie potencjał. W ostatnim rozdziale poznasz historie uczestniczek warsztatów, które będą dla ciebie inspiracją i motywacją, by odważnie sięgać po swoje marzenia.

 

Dzięki tej książce:

- zdecydujesz, jaki obszar twojego życia wymaga zmiany

- dokładnie zaplanujesz realizację swoich marzeń

- poznasz sposoby radzenia sobie z trudnościami zniechęcającymi do działania

- wzmocnisz swoją siłę i motywację do osiągnięcia celu

- dowiesz się, jak zbudować sieć relacji wspierających cię w procesie zmiany

 

Monika Jankowska i Magda Rodak są doświadczonymi trenerkami rozwoju z międzynarodowym certyfikatem CPCC (Certified Professional Co-Active Coach) oraz współzałożycielkami Stowarzyszenia Coachów Koaktywnych. Wspólnie prowadzą cykl autorskich warsztatów dla kobiet pt. Alchemia zmian, który zainspirował je do napisania tego poradnika. Samo Sedno to seria nowoczesnych, praktycznych i podręcznych poradników, które trafiają w samo sedno. W serii znajdują się tytuły o tematyce m.in. biznesowej, parentingowej, psychologicznej czy dotyczącej zdrowego stylu życia i rozwoju osobistego.

Monika Jankowska, Magda Rodak

Zamknij

Wybierz metodę płatności