Recenzje:
Kilka lat temu natknęłam się na „Potęgę podświadomości”. Książka ta bardzo mi pomogła, ale brakowało mi w niej gotowego przepisu. To właśnie znalazłam w książce dr-a Joe Vitale. W sumie, mówi On o tym samym, co Joseph Murphy, ale dodatkowo przedstawia metodę (system 5 kroków), którą można od razu wykorzystać, by zmienić swoje życie na lepsze (i to w zawrotnym tempie). Dzięki dużej ilości ćwiczeń, zawartych w książce, człowiek zaczyna od razu działać i ulepszać swoje życie, w związku z czym szybko osiąga marzenia i staje się coraz szczęśliwszy. Książka ta bardzo mi pomogła, więc z czystym sumieniem, polecam ją innym. Czytajcie ją i bądźcie szczęśliwsi!

Podróże Monika Robak


Genialna, fantastyczna, wspaniała, najlepsza... Mogłabym tak przez wiele godzin wymieniać epitety opisujące tą książkę, ale chyba nie o to chodzi. Dr Joe Vitale zawarł w tym arcydziele prosty i sprawdzony sposób na osiągnięcie wszystkiego, o czym jesteś w stanie pomyśleć (i nie tylko). Tytułowe 5 kroków zostało dokładnie opisanych, tak że każdy jest w stanie wprowadzić je w życie od razu po przeczytaniu tej publikacji i zacząć przyciągać do siebie upragnione rzeczy. Największym atutem tej publikacji są dziesiątki przykładów - historii ludzi, którym już się udało. W momencie, gdy dopada mnie kryzys i przestaję wierzyć, sięgam do rozdziału "Dowody", i czytam inspirujące historie, które pozwalają mi się podnieść i na nowo uwierzyć. Dodatkową zaletą są dziesiątki ćwiczeń, które sprawiają, że czytanie książki staje się prawdziwa frajdą. Styl autora również jest wyśmienity. Kolejne strony czyta się i czyta, bez zauważenia upływu czasu (przez przypadek czytałam tę książkę do 5 rano!). A najważniejsze jest to, że ta książka zmienia życie (oczywiście na lepsze). Gorąco polecam!

Podróże Gosia Nitowska


Trzymasz w swoim ręku książkę, która zmieniła życie tysięcy i tak samo może zmienić Twoje życie w taki sposób i tak, jak Ty tego zechcesz. Wskazówki w niej zawarte dają Ci szczęście, zdrowie, bogactwo i wszystko, czego tylko sobie życzysz. Czy zastanawiałeś się, dlaczego 97% wszystkich pieniędzy znajduje się w posiadaniu jednego procentu ludzkości? Czy też marzyłeś o życiu w luksusie, wydając dowolną ilość pieniędzy na rzeczy, które zawsze chciałeś mieć, ale nigdy nie miałeś możliwości na nie sobie pozwolić, posiadaniu własnego trzy piętrowego domu w wielkim mieście i robieniu tego, co ty naprawdę lubisz bez zmuszania się do czegokolwiek? Zostań Panem swojego życia! Autor dr Joe Vitale -obecnie marketer, copywriter, megagwiazdor, który już posiada wszystko o czym większość z nas nawet nie śmieje marzyć, kiedyś mieszkający na ulicach Dallasa w okrutnej biedzie, dzieli się z Tobą sekretną formułą 5 kroków dla osiągnięcia wszystkiego, czego pragniesz. Zauważ, zaletę uczenia się od praktyka prawa przyciągania (wystarczy spojrzeć na zdjęcie jego luksusowego samochodu Francine), który oczywiście też zna teorię, ale przede wszystkim dzieli się z nami sekretem jak tą teorię skutecznie wykorzystywać w praktyce. Co nowego ujawnia „Prawo przyciągania” autorstwa Joe Vitalego? Odkryjesz skuteczne narzędzie, które tkwi wewnątrz Ciebie i zaprowadzi Cię na drogę sukcesu, bogactwa i dobrobytu. Krótko mówiąc, sekret do szczęścia, poprawy stanu zdrowia, rozwoju firmy i wszystkiego, czego chcesz sprowadza się do: 1) Określenia, czego nie chcesz; 2) Postanowienia, czego chcesz; 3) Oczyszczenia się od blokujących przekonań; 4) Poczucia posiadania już w chwili obecnej; 5) Oddania kontroli. Nie musisz posiadać tą książkę natychmiast i nie myśl, że ona od razu przyniesie wymarzone przez Ciebie rezultaty i szczęście. Wszystko zależy od tego jak bardzo chcesz zmiany. Skuteczność tych 5 kroków jest niezawodna, a przejrzysta i szczegółowa prezentacja każdego kroku pozwala na osiągnięcie wszystkiego i kiedy tylko tego zechcesz. Czy jesteś gotów na tą zmianę, czy chcesz czekać jeszcze dłużej i myśleć o tym, jak by to było mieć to albo tamto? Uwierzyć w siebie - to daleko nie wszystko, dzięki czemu spełniają się twoje marzenia, jest coś większego, co pozwala Ci na zdobycie złotych gór i otwarcia się na płynące dobra ze wszechświata… Szczęście i bogactwo przez cały czas stoją za drzwiami w nadziei, że może kiedyś Ty je otworzysz. A teraz, kiedy wiesz, że masz wybór, co wybierzesz?

Podróże Sergio Lp


"Prawo przyciągania. 5 prostych kroków do zdobycia bogactwa (lub czegokolwiek innego)", autorstwa dra Joe′a Vitale′a jest to najlepsza książka jaką czytałem od ponad roku. Nie tylko uczy o Prawie Przyciągania, ale również daje gotowe rozwiązania, które każdy z nas od razu może wykorzystać we własnym życiu. Zawiera ona również jeden z najistotniejszych elementów - motywuje nas do natychmiastowego działania. Właśnie dzięki temu, moim zdaniem, jest ona lepsza od filmu "The Secret", który również uczy, że możemy osiągnąć cokolwiek zechcemy, ale nie zachęca nas do natychmiastowych czynów. W książce natomiast zawarte są liczne ćwiczenia, dzięki którym od razu zaczynamy działać i jednocześnie poprawiać jakość naszego życia. Moim zdaniem pozycję tą powinien zakupić każdy, niezależnie czy miał już wcześniej jakikolwiek kontakt z Prawem Przyciągania, czy nie, ponieważ dzięki niej w łatwy sposób możemy osiągnąć bogactwo (rozumiane w dowolny sposób). Polecam ją wszystkim!

Podróże Hubert Oręziak