ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Podstawy zarządzania projektami. Metody i przykłady (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Walczak Renata
Okładka książki/ebooka Podstawy zarządzania projektami. Metody i przykłady

Okładka książki Podstawy zarządzania projektami. Metody i przykłady

Okładka książki Podstawy zarządzania projektami. Metody i przykłady

Okładka książki Podstawy zarządzania projektami. Metody i przykłady

Wydawnictwo:
Difin
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
318
Druk:
oprawa miękka

Książka powstała z myślą o osobach zajmujących się zarządzaniem przedsięwzięciami i poszukujących podstawowej wiedzy na ten temat. Może być przydatna studentom uczącym się zarządzania projektami, słuchaczom studiów podyplomowych dotyczących zarządzania projektami oraz osobom przygotowującym się do egzaminów certyfikacyjnych.

Tematyka książki przedstawiona jest zgodnie z cyklem życia projektu. Autorka przedstawiła podstawową problematykę objętą programem Podyplomowych Studiów Zarządzania Projektami, Programami i Portfelami Przedsięwzięć1 prowadzonych przez Politechnikę Warszawską oraz programem przedmiotu Zarządzanie projektami prowadzonego w Politechnice Warszawskiej. Podobna tematyka jest również sprawdzana podczas różnych egzaminów certyfikacyjnych.

Celem książki nie jest przedstawienie żadnej z istniejących metodyk. Omówiono przede wszystkim narzędzia i metody wykorzystywane podczas zarządzania projektami, w tym wiele przykładów i zadań, które powinny ułatwić Czytelnikowi zrozumienie wielu zagadnień.

Walczak Renata

Zamknij

Wybierz metodę płatności