ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Opinie czytelników - Poradnik korporacyjnego szczura (5)

55

2006-10-04
Michał Ciemiecki
Życie w dużej firmie jest jak "rat race", a książka "Poradnik korporacyjnego szczura" świetnie ukazuje jak ten "wyścig" - z innymi "szczurami" - wygrać. Serdecznie polecam ją tym, którzy mają w sobie duży potencjał energii i chcą go wykorzystać. Liczy się tylko pierwsze miejsce, kolejne odchodzą w zapomnienie, są skazane na gorsze warunki bytowania. Drogi czytelniku jest tylko jedna droga do sukcesu, nie zmarnuj swojej życiowej szansy. Ja swój "wyścig" mam już za sobą, teraz Twoja kolej.
2009-12-07
Krzysztof
Niesamowita treść. Po przeczytaniu pozwala rozpracować wiele zakładowych klik. Jeżeli przeczytasz ją całą, niebedziesz musiał długo czekać aż zwolnisz swego szefa.
2006-02-03
senior manager
Czytając, dowiesz się czy jesteś, lub czy chcesz być jednym z nas. Praca to gra, po skasowaniu konkurencji teraz ja jestem szefem i tylko to się liczy. Sumienie zostaw w domu i nie przejmuj się paplaniną biedaków po sztukach perswazji i innym bełkocie. Książka wypełnia istotną lukę dla tych, którzy skończyli studia i znaleźli pracę w zachodnich korporacjach.
2012-02-23
bez podpisu
Polecam ze względu na ciekawą formę przekazywanej treści i użyte słownictwo. Sama wiedza jak najbardziej przydatna w naszych realiach, po przeczytaniu zachęcam do refleksji.
2011-03-04
Andrzej , handlowiec
książka ciekawa i faktycznie jeżeli zależy komuś na manipulowaniu w firmie i tworzeniu chaosu- idealna! Dla mnie osobiście średnio przydatna!