Odkryj w sobie siłę z płytą CD (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Berger Barbara
Okładka książki Odkryj w sobie siłę z płytą CD
Okładka książki Odkryj w sobie siłę z płytą CD

Tył okładki książki Odkryj w sobie siłę z płytą CD

Wydawnictwo:
Laurum
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
184
Druk:
oprawa miękka

Jesteśmy naszymi myślami. Stajemy się tym, w co wierzymy. Rzeczywistość jest taka, jak ją opisujemy. Nasze życie jest takie, jakim je widzimy. Możemy je zmienić, zmieniając nasz sposób myślenia.

Tematem tej książki jest siła. Nie siła fizyczna, ale siła umysłu. Dowiesz się z niej, jak przejąć kontrolę nad swoim życiem i osiągnąć wszystko to, o czym zawsze marzyłeś. Cytując Barbarę Berger: Twoje myśli i słowa mają ogromną moc. Dzięki nim możesz całkowicie zmienić swoje życie. Tylko ty masz całkowitą kontrolę nad tym, co myślisz i mówisz. Jesteś jedynym władcą swojego umysłu. Ta władza to potęga. Ale jak wykorzystać tę potęgę w praktyce?

Barbara Berber udowadnia, że jest to łatwiejsze, niż mógłbyś przypuszczać. Podaje proste, praktyczne rozwiązania, dzięki którym każdy może zmienić sposób myślenia i w rezultacie wpłynąć na swoje życie. Bez względu na to, czy chodzi o twoje zdrowie, rodzinę, sytuację finansową, związek, pracę czy hobby, ta książka pozwoli ci dokonać zmiany na lepsze. Szybko, łatwo i skutecznie.

Audiobook czyta: Magdalena Zając-Zawadzka Czas nagrania: 5:18:23.

Berger Barbara

Zamknij

Wybierz metodę płatności