ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Nowy coaching biznesowy. Przewodnik po najlepszych praktykach (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Wilson Carol
Okładka książki/ebooka Nowy coaching biznesowy. Przewodnik po najlepszych praktykach

Okładka książki Nowy coaching biznesowy. Przewodnik po najlepszych praktykach

Okładka książki Nowy coaching biznesowy. Przewodnik po najlepszych praktykach

Okładka książki Nowy coaching biznesowy. Przewodnik po najlepszych praktykach

Wydawnictwo:
MT Biznes
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
424
Druk:
oprawa miękka

Nowy coaching biznesowy to kompleksowy przewodnik po podstawach coachingu, zawierający przegląd podstawowych zasad i narzędzi, a także liczne analizy przypadków umożliwiające pogłębianie wiedzy.

Carol Wilson, doświadczony trener i szkoleniowiec, przedstawia wiedzę niezbędną do przyswojenia sobie najlepszych praktyk, przydatną zarówno dla początkujących adeptów coachingu, jak i dla aktywnych zawodowo profesjonalistów – a także dla każdego, kto chciałby kształtować w swojej organizacji kulturę coachingową. Nowe wydanie zostało kompleksowo zaktualizowane, zyskało też zupełnie nową strukturę. Kładzie większy nacisk na budowanie kultury coachingowej w organizacji i przytacza liczne przykłady z różnych krajów świata. Książka została wzbogacona o wiele nowych informacji, związanych z najnowszymi trendami charakterystycznymi dla dynamicznie rozwijającego się świata coachingu.

Carol Wilson to prelegentka, pisarka i autorka audycji prowadząca swoją działalność w skali międzynarodowej. Pełni funkcję dyrektora zarządzającego Performance Coach Training, założonego wspólnie z sir Johnem Whitmorem.

Wilson Carol

Zamknij

Wybierz metodę płatności