ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

NLP w 21 dni (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autorzy:
Alder Harry, Beryl Heather
Okładka książki/ebooka NLP w 21 dni

Okładka książki NLP w 21 dni

Okładka książki NLP w 21 dni

Okładka książki NLP w 21 dni

Wydawnictwo:
Dom Wydawniczy REBIS
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
294
Druk:
oprawa twarda

Dzięki tej książce odniesiesz sukces i zrealizujesz pragnienia - aby zmienić swe życie, potrzebujesz tylko 21 dni! Książka dwojga specjalistów w dziedzinie NLP (Neuro-Linguistic Programming - programowanie neurolingwistyczne) adresowana jest nie tylko do terapeutów, ale do każdego, kto chce skutecznie zmienić swe życie, osiągać cele, których pragnie, tworzyć dobre związki z innymi, słowem - samorealizować się.

NLP powstało w wyniku badań nad zachowaniami prowadzącymi do osiągania sukcesu. Metoda, stworzona w połowie lat siedemdziesiątych, jest szeroko stosowana (z powodzeniem!) w różnych dziedzinach, m.in. w biznesie, sporcie, terapii, edukacji. To najbardziej skuteczna technika służąca indywidualnej przemianie i osiąganiu sukcesu. Podczas 21-dniowego programu, wykorzystując swe psychiczne zasoby, nauczysz się tak porozumiewać z innymi, że zmienisz nie tylko siebie, ale i otoczenie.

Doktor Harry Alder jest biznesmenem, trenerem kadr kierowniczych i autorem kilkunastu książek na temat NLP. Beryl Heather to światowej sławy specjalistka w dziedzinie NLP, założycielka i dyrektor centrum treningowego Realisation at Stenhouse w Cardiff w Wielkiej Brytanii.

 


 

Alder Harry, Beryl Heather

Zamknij

Wybierz metodę płatności