ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Młody bogaty rentier. Jak stać się zamożnym i na zawsze takim pozostać (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autorzy:
Robert Kiyosaki, Sharon Lechter
Okładka książki/ebooka Młody bogaty rentier. Jak stać się zamożnym i na zawsze takim pozostać

Okładka książki Młody bogaty rentier. Jak stać się zamożnym i na zawsze takim pozostać

Okładka książki Młody bogaty rentier. Jak stać się zamożnym i na zawsze takim pozostać

Okładka książki Młody bogaty rentier. Jak stać się zamożnym i na zawsze takim pozostać

Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
396
Druk:
oprawa miękka

Jest to piata pozycja w bestsellerowej serii. Autor na swoim przykładzie pokazuje jak można zaczynając od przysłowiowego grosze dorobić się majątku i w stosunkowo młodym wieku stać się rentierem. Rentierem czyli człowiekiem, który nie pracuje dla pieniędzy, ale dla którego pracują pieniądze.

Robert Kiyosaki już w wieku trzydziestu paru lat został bogatym rentierem. W najnowszej książce z tej serii przekonuje nas, udowadniając teorie swoim własnym przykładem, że każdy z nas ma potencjalne możliwości aby w szybkim tempie dorobić się bardzo dobrej pozycji finansowej, czyli sytuacji kiedy to same pieniądze zaczynają pracować na nas.

Książka Młody bogaty rentier pomoże Ci zmienić mentalne nastawienie w drodze do uzyskania finansowej niezależności. Mając tylko przysłowiowego grosze musisz już myśleć jak człowiek zamożny. Żyjemy w kraju gospodarki rynkowej dlatego droga, którą przeszedł Robert Kiyosaki i jego żona Kim jest w zasięgu każdego z nas. Jeżeli przebudujesz swoje stereotypy i ograniczenia z przeszłości związane z dochodzeniem do majątku to masz szansę już w młodym wieku cieszyć się z posiadanych pieniędzy. Sukces na drodze do finansowej niezależności w 100% zależy od Ciebie.

Autor nie podaje gotowych recept ale wskazuje na tkwiące w każdym z nas potencjalne możliwości które odpowiednio wykorzystane już w młodym wieku doprowadzą do osiągnięcia finansowej niezależności. Jeżeli nie planujesz całe życie ciężko pracować, a potem żyć ze skromnej emerytury przeczytaj tę książkę. Nigdy nie jest zbyt późno na zmiany zwłaszcza takie, które radykalnie odbudują Twoją kondycje finansową.

Robert Kiyosaki, Sharon Lechter

Zamknij

Wybierz metodę płatności