Facebook
ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Maksimum osiągnięć (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Tracy Brian
Okładka książki/ebooka Maksimum osiągnięć

Okładka książki Maksimum osiągnięć

Okładka książki Maksimum osiągnięć

Okładka książki Maksimum osiągnięć

Wydawnictwo:
Muza SA
Ocena:
6.0/6  Opinie: 2
Stron:
336
Druk:
oprawa miękka

Dlaczego jedni odnoszą większe sukcesy niż inni?
Najmądrzejsi ludzie wszystkich cywilizacji szukają odpowiedzi na to pytanie od ponad 2500 lat. W XX wieku na jej poszukiwanie przeznaczono wiele milionów dolarów oraz tysiące godzin pracy, napisano tysiące książek i artykułów.

Dziś o tym, jak osiągać sukces w różnych dziedzinach, wiemy więcej, niż kiedykolwiek wcześniej. Sukces stał się przewidywalny. Dzięki Brianowi Tracy koncepcje te poznało już ponad milion osób na całym świecie. "Maksimum Osiągnięć" to jego najbardziej znany program szkoleniowy. Dziesiątki tysięcy kobiet i mężczyzn z największych i najlepszych korporacji skorzystało już z tego programu, oceniając go jako najdoskonalszy w dziejach program na temat rozwoju zawodowego i osobistego. Naucz się: wyznaczać cele, przejmować odpowiedzialność, zarządzać zmianą, skutecznie się porozumiewać, rozwiązywać problemy, zarządzać czasem i w pełni panować nad swoim życiem zawodowym i osobistym.

Przestrzegając założeń przedstawionych w kursie MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ odmienisz swoje życie. W ciągu kilku lat osiągniesz więcej, niż większość ludzi w ciągu całego życia. Możesz także uczestniczyć w wyjątkowych warsztatach AKADEMII SUKCESU (Brian Tracy Personal Performance Academy), opartych na programie MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ Prowadzą je eksperci Brian Tracy International w Polsce.

 


 

Tracy Brian

Zamknij

Wybierz metodę płatności