Facebook
ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Lepszy pracodawca. Jak autentyczny employer branding zmienia biznes, rynek pracy i ludzi (ebook)(audiobook)(audiobook)

Okładka książki/ebooka Lepszy pracodawca. Jak autentyczny employer branding zmienia biznes, rynek pracy i ludzi

Okładka książki Lepszy pracodawca. Jak autentyczny employer branding zmienia biznes, rynek pracy i ludzi

Okładka książki Lepszy pracodawca. Jak autentyczny employer branding zmienia biznes, rynek pracy i ludzi

Okładka książki Lepszy pracodawca. Jak autentyczny employer branding zmienia biznes, rynek pracy i ludzi

Wydawnictwo:
Onepress
Ocena:
Druk:
oprawa miękka

Autentyczny employer branding, na który stać Cię już dziś!

Firmy inwestują potężne środki w reklamę i marketing, ale z jakiegoś powodu zbyt mało uwagi poświęcają komunikacji z pracownikami i kandydatami do pracy. Albo robią to nieudolnie, udając na rynku kogoś, kim nie są. W efekcie, zamiast budować wizerunek solidnego pracodawcy, tworzą jego protezę.

A przecież autentyczny employer branding ma dziś ogromny potencjał. I wcale nie musi być drogi. Jakość komunikacji firmy jako pracodawcy wpływa nie tylko na skuteczność rekrutacji i poziom retencji, ale również na markę produktów i usług. Klienci bowiem chcą kupować od organizacji, w których absolutnie wszystkich traktuje się należycie. I w których candidate experience i employee experience to coś więcej niż tylko mądre terminy w HR-owych prezentacjach.

Wybierz się w podróż do świata, którym Zyta Machnicka oddycha od lat. To świat lepszych pracodawców, czyli firm, które małymi krokami wdrażają wielkie zmiany w komunikacji z pracownikami i kandydatami do pracy. To świat dobrych praktyk, obserwacji i przemyśleń na temat aktualnych wyzwań na rynku pracy. Wreszcie — to przestrzeń na autentyczny employer branding, z domieszką design thinking, pozwalający pokazać firmę taką, jaką jest naprawdę. Podczas tej podróży nauczysz się przyciągać i zatrzymywać właściwych ludzi. I osiągać w biznesie to, co jeszcze wczoraj wydawało się nie do osiągnięcia.

O autorze

Zyta Machnicka

Zyta Machnicka — CEO, główny strateg i trener w hubie edukacyjnym Lightness, autorka bloga Candidate Experience (candidateexperience.pl). Na co dzień współpracuje z korporacjami i z małymi organizacjami, które chcą: szybciej rekrutować, mocniej angażować i przede wszystkim lepiej komunikować się z pracownikami i kandydatami do pracy — takich projektów edukacyjnych ma na koncie przeszło 200. W branży HR działa od ponad dekady i jest jedną z czołowych postaci polskiego employer brandingu. Pomysłodawczyni i współorganizatorka EBMASTERS, ogólnopolskiej społeczności praktyków i pasjonatów employer brandingu; wprowadziła go również na uczelnie — jako organizatorka pierwszych w kraju studiów podyplomowych z tego zakresu, na AGH w Krakowie. Prelegentka prestiżowych konferencji branżowych i jurorka najważniejszych ogólnopolskich konkursów z zakresu EB i HR. Wyróżniona przez fundację Pro Progressio tytułem Tygrysa Biznesu 2018. Wierzy, że każdą firmę stać na bycie lepszym pracodawcą — i ma na to dowody.

Zamknij

Wybierz metodę płatności