ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Kwadrant przepływu pieniędzy (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autorzy:
Robert Kiyosaki, Sharon Lechter
Okładka książki/ebooka Kwadrant przepływu pieniędzy

Okładka książki Kwadrant przepływu pieniędzy

Okładka książki Kwadrant przepływu pieniędzy

Okładka książki Kwadrant przepływu pieniędzy

Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
318
Druk:
oprawa miękka

Kwadrant przepływu pieniędzy ujawnia, dlaczego niektórzy ludzie pracują mniej, zarabiają więcej, płacą mniejsze podatki i czują się lepiej zabezpieczeni finansowo niż inni. Wszystko, co trzeba wiedzieć, to: kiedy pracować i w którym być kwadrancie?

Czy zastanawiałeś się kiedyś:

  • Jaka jest różnica pomiędzy pracownikiem, a właścicielem biznesu?
  • Dlaczego niektórzy inwestorzy generują pieniądze, niewiele ryzykując, podczas gdy inni ledwo "wychodzą na zero"?
  • Dlaczego większość pracowników przemieszcza się z jednej pracy do drugiej, podczas gdy inni rezygnują z pracy na etacie, aby zbudować własne imperium biznesu?
  • Dlaczego w epoce industrialnej większość rodziców chciała, aby ich dzieci były lekarzami, księgowymi czy prawnikami i czemu w epoce informacyjnej dochody w tych zawodach ulegają degradacji?

Czy wiesz, że wielu utalentowanych absolwentów wyższych uczelni chce pracować dla ludzi, którzy porzucili studia - takich, jak np.: Bill Gates z Microsoftu, Richard Branson z Virgin Industries, Michael Dell z Dell Computers czy Ted Turner z CNN? To są multimilionerzy, którym dyplomy nie były potrzebne. Książka, zawierająca odpowiedź na te pytania, pomoże Ci znaleźć swoją własną drogę do finansowej niezależności w świecie, w którym zachodzą coraz większe zmiany związane z pieniędzmi.

Robert Kiyosaki, Sharon Lechter

Zamknij

Wybierz metodę płatności