ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Kto zabiera twoje pieniądze? Dlaczego powolni inwestorzy tracą? Co robią ci, którzy zarabiają? (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autorzy:
Robert Kiyosaki, Sharon Lechter
Okładka książki/ebooka Kto zabiera twoje pieniądze? Dlaczego powolni inwestorzy tracą? Co robią ci, którzy zarabiają?

Okładka książki Kto zabiera twoje pieniądze? Dlaczego powolni inwestorzy tracą? Co robią ci, którzy zarabiają?

Okładka książki Kto zabiera twoje pieniądze? Dlaczego powolni inwestorzy tracą? Co robią ci, którzy zarabiają?

Okładka książki Kto zabiera twoje pieniądze? Dlaczego powolni inwestorzy tracą? Co robią ci, którzy zarabiają?

Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
312
Druk:
oprawa miękka

Twój doradca finansowy nie chce, żebyś wiedział to wszystko, co on wie.

Bogaty ojciec mawiał: "Im szybciej poruszają się twoje pieniądze, tym wyższe są twoje zyski i mniejsze ryzyko, które ponosisz".

Według powszechnie panującej opinii dotyczącej finansów powinieneś oszczędzać pieniądze i inwestować długoterminowo. Innymi słowy, rekomendowane jest powierzanie pieniędzy. Ale nie jest to rada bogatego ojca. On zachęca, by zamiast powierzać własne pieniądze - zwiększać szybkość ich obiegu. Szacuje się, że w latach 2000-2003 miliony inwestorów straciło 7-9 bilionów dolarów. Dlaczego? Wielu z nich powierzyło swoje pieniądze swoim doradcom, stosując się do rady finansowej, którą uważali za mądrą.

Wszyscy wiemy, że rynki zarówno zwyżkują, jak i zniżkują. Dlatego, zanim wydarzy się kolejny krach i znów zabierze Twoje pieniądze, dowiedz się, w jaki sposób możesz utrzymać je w ruchu, zamiast powierzać je komuś innemu.

Robert Kiyosaki

  • Czy jesteś już zmęczony słuchaniem porady, która brzmi: "oszczędzaj pieniądze, inwestuj długoterminowo i dywersyfikuj"?
  • Czy chcesz się dowiedzieć, jak i dlaczego profesjonalni inwestorzy zwiększają szybkość obiegu swoich pieniędzy, zamiast je lokować?
  • Czy wiesz, że firma Twojego doradcy inwestycyjnego zarabia pieniądze nawet wtedy, gdy Ty je tracisz?
  • Czy chcesz wiedzieć, dlaczego większość doradców finansowych nie chce, żebyś przeczytał tę książkę?

W czasach, gdy bezpieczeństwo zawodowe jest na najniższym jak dotąd poziomie, przejęcie przez nas samych kontroli nad naszymi finansami jeszcze nigdy nie było ważniejsze. Jeśli jesteś gotowy, aby być kimś więcej niż tylko "przeciętnym inwestorem", to koniecznie przeczytaj tę książkę. Dzięki niej dowiesz się, jak sprawić, żeby Twoje pieniądze efektywniej i szybciej pracowały dla Ciebie.

Sharon Lechter

Robert Kiyosaki, Sharon Lechter

Zamknij

Wybierz metodę płatności