ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Kreowanie wizerunku w biznesie i polityce (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Białopiotrowicz Grażyna
Okładka książki/ebooka Kreowanie wizerunku w biznesie i polityce

Okładka książki Kreowanie wizerunku w biznesie i polityce

Okładka książki Kreowanie wizerunku w biznesie i polityce

Okładka książki Kreowanie wizerunku w biznesie i polityce

Wydawnictwo:
Poltext
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
272
Druk:
oprawa miękka

Buduj swój wizerunek profesjonalnie, skorzystaj ze sprawdzonej wiedzy zawartej w tej książce!

Na to, jak jesteśmy odbierani przez innych, pracujemy przez całe życie. Chcemy tego, czy nie wciąż dostarczamy ludziom informacji na swój temat i wywołujemy w nich emocje pozytywne lub negatywne. Robimy to poprzez swój wygląd, ubranie, zachowanie, sposób prowadzenia rozmowy, a także działania, jakie podejmujemy. Celowo lub nieświadomie tworzymy swój mentalny obraz w myślach osób, z którymi się kontaktujemy, a obraz ten to nic innego, jak nasz wizerunek.

  • W jaki sposób kreować swój wizerunek?
  • Jak budować pozytywne relacje z ludźmi?
  • Co robić, by emocje, jakie wywołujemy nam sprzyjały?
  • Jak prowadzić interesującą rozmowę?
  • Jak się ubrać, by zrobić dobre wrażenie?
  • Jak się zachować?
  • Kiedy całuje się kobiety w rękę, a kiedy nie należy tego robić?
  • Co zrobić z telefonem komórkowym?

Na te i wiele innych pytań odpowiada Autorka niniejszej książki adresowanej do ludzi biznesu i polityki, osób pracujących w różnego rodzaju instytucjach, urzędach i firmach słowem wszystkich, którzy chcą być jak najlepiej postrzegani w działalności zawodowej i publicznej, a także w życiu prywatnym.

O AUTORZE

Grażyna Białopiotrowicz psycholog, trener biznesu, rozwoju osobistego i umiejętności interpersonalnych, specjalista w zakresie marketingu politycznego oraz kreowania wizerunku medialnego osób publicznych. Jest osobistym doradcą wielu prominentnych przedstawicieli świata polityki i biznesu w zakresie rozwoju osobistego oraz budowania pozytywnego wizerunku własnej osoby. Autorka i realizatorka programów biznesowych dotyczących profesjonalnej obsługi klienta, skutecznej komunikacji interpersonalnej, psychologii sprzedaży oraz strategii wpływu społecznego. Przez wiele lat prowadziła zajęcia ze studentami w Zakładzie Psychologii Pomorskiej Akademii Pedagogicznej w Słupsku. Obecnie jest wykładowcą Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Autorka kilkunastu książek, m.in: Sztuka aktywności; Kobietamężczyzna. Psychologiczne gry w miłości i biznesie, oraz artykułów w czasopismach fachowych.

Zapraszam na swoją stronę internetową: www.gbialopiotrowicz.com.pl

Białopiotrowicz Grażyna

Zamknij

Wybierz metodę płatności