Facebook
ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Konflikty między ludźmi (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autorzy:
Wilmot William W., Hocker Joyce L.
Okładka książki/ebooka Konflikty między ludźmi

Okładka książki Konflikty między ludźmi

Okładka książki Konflikty między ludźmi

Okładka książki Konflikty między ludźmi

Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
504
Druk:
oprawa miękka

W podręczniku przedstawiono główne zasady skutecznego postępowania w sytuacjach konfliktowych. Odwołano się do konfliktu w różnych kontekstach, poczynając od relacji prywatnych, pomiędzy partnerami, na stosunkach w miejscu pracy kończąc.

Przedstawiono tu liczne przykłady i wyniki badań przeprowadzonych w różnych środowiskach, co pozwala na odniesienie do realnych sytuacji życiowych. Jest to doskonały podręcznik wprowadzający do tematyki analizy konfliktu, zarządzania konfliktem i komunikacji w sytuacjach konfliktowych.

William Wilmot jest profesorem wykładającym komunikację na Univiersity of Montana, pracuje także jako mediator oraz manager ds. konfliktów w organizacjach. Joyce Hocker pracuje jako mediator rodzinny oraz psychoterapeuta w Missoula w Montanie. Konflikty interpersonalne są nieuniknione, zawsze będą bowiem istniały różnice przekonań i ludzkich interesów. Można nie dostrzegać konfliktów, ale wtedy nie przestają one istnieć stają się utajone i przez to groźniejsze, bo nie można rozwiązać tego, co jest ukryte. Dlatego tak ważna jest (...) wiedza o tym, jak konflikty rozpoznawać i jak je rozwiązywać. Właśnie taką wiedze zawiera (...) książka. z recenzji prof. dr hab. Lidii Grzesiuk

Wilmot William W., Hocker Joyce L.

Zamknij

Wybierz metodę płatności