Facebook
ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Jak zwyciężać w pracy (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autorzy:
Blanchard Ken, Ridge Garry
Okładka książki/ebooka Jak zwyciężać w pracy

Okładka książki Jak zwyciężać w pracy

Okładka książki Jak zwyciężać w pracy

Okładka książki Jak zwyciężać w pracy

Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
136
Druk:
oprawa twarda

Osiągnij przywództwo wyższego stopnia pozwól swoim pracownikom rozwinąć skrzydła!

Przywództwo w najlepszym wydaniu to charakteryzujące się wzajemnym zaufaniem i szacunkiem partnerstwo pomiędzy dwojgiem ludzi, którzy wspólnie pracują, aby osiągnąć wspólny cel. W takim przypadku zarówno lider, jak i pracownik mają możliwość wywierania wpływu na siebie nawzajem. Obie strony odgrywają istotną rolę w podejmowaniu decyzji o bieżących sprawach. Innymi słowy takie przywództwo to my a nie ja.

Fragment Wstępu

Garry Ridge, dyrektor generalny firmy WD-40, przedstawia w tej książce system oceniania i motywowania pracowników stosowany w jego firmie oraz prezentuje swoją wizję przywództwa. Wyjaśnia, co należy zrobić, aby każdy pracownik stał się zwycięzcą nie tylko świetnie wykonywał swoje zadania, ale też czuł się osobiście zaangażowany w wyniki przedsiębiorstwa. W drugiej części Ken Blanchard wyjaśnia, dlaczego system zarządzania ludźmi w WD-40 działa tak dobrze i co zrobić, żeby jego elementy skutecznie wprowadzić we własnej organizacji.

Książka jest doskonałą lekturą dla menedżerów, którzy chcą poprawić styl przywództwa w swoich organizacjach i dzięki temu osiągnąć lepsze wyniki.Blanchard Ken, Ridge Garry

Zamknij

Wybierz metodę płatności