ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Efektywne spotkanie biznesowe. Jak nie umrzeć z nudów na zebraniu (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Lencioni Patrick
Okładka książki/ebooka Efektywne spotkanie biznesowe. Jak nie umrzeć z nudów na zebraniu

Okładka książki Efektywne spotkanie biznesowe. Jak nie umrzeć z nudów na zebraniu

Okładka książki Efektywne spotkanie biznesowe. Jak nie umrzeć z nudów na zebraniu

Okładka książki Efektywne spotkanie biznesowe. Jak nie umrzeć z nudów na zebraniu

Wydawnictwo:
MT Biznes
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
290
Druk:
oprawa twarda

W swoim najnowszym, niepozwalającym oderwać się od czytania dziele z gatunku business fiction, bestsellerowy autor, Patrick Lencioni, oferuje czytelnikom kolejną interesującą i prowokującą do myślenia książkę. Tym razem koncentruje się on na rozwiązaniu jednego z najboleśniejszych, a jednocześnie najczęściej lekceważonych problemów współczesnego biznesu źle przeprowadzanych zebraniach. To, co proponuje, jest jednocześnie i proste, i rewolucyjne.

Casey McDaniel, założyciel i dyrektor generalny Yip Software, znalazł się w gąszczu problemów, do których sam się przyczynił, a z którymi nie potrafi sobie poradzić. Nie wie także, gdzie lub do kogo ma się zwrócić o radę. Jego podwładni nie mogą mu pomóc. Są równie zdezorientowani wskutek ich nużących zebrań jak on sam. W świat Caseya wkracza nietypowy doradca, Will Petersen. Kiedy zaproponuje niekonwencjonalne, wręcz radykalne podejście do rozwiązania problemu spotkań, Casey jest już na tyle zdesperowany, by go posłuchać.

Podobnie jak w innych swoich książkach, Lencioni pokazuje schemat przełomowego modelu, pozwalając na jego zastosowanie w praktyce. Efektywne spotkanie biznesowe to szczegółowy plan działania dla przywódców, którzy pragną zwiększyć efektywność, a zmniejszyć frustrację wśród członków swojego zespołu oraz stworzyć atmosferę zaangażowania i pasji.Lencioni Patrick

Zamknij

Wybierz metodę płatności