ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

E-biznes na Allegro

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Akademia Allegro
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Insignis
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
350
Dostępne formaty:
     ePub
     Mobi

Sprzedajesz na Allegro? Chcesz, by Twoja oferta przyciągała klientów i wygrywała z konkurencją? Koniecznie przeczytaj E-biznes na Allegro wyczerpujące kompendium handlu internetowego, przygotowane przez certyfikowanych wykładowców Akademii Allegro, czyli ludzi, którzy tę najpopularniejszą w Polsce platformę sprzedażową znają od podszewki.

Książka E-biznes na Allegro to nowoczesny podręcznik e-commerce, wypełniony mnóstwem praktycznych porad, wskazówek i przykładów, ilustrowany zdjęciami i grafikami. Jak stworzyć ofertę, która zwiększy szanse sprzedaży produktu? Jak obierać i realizować efektywne strategie promocyjne? Z jakich narzędzi korzystać? Jak znaleźć niszę, która się opłaci?

Od podstaw handlu internetowego po budowę własnej marki, od zasad tworzenia atrakcyjnych opisów po fotografię produktową, od efektywnej obsługi klienta po zarządzanie magazynem i spedycją tak szeroki jest zakres zagadnień poruszanych w niniejszej książce lekturze obowiązkowej tych wszystkich, którzy pragną skutecznie sprzedawać i zarabiać na Allegro.pl.

Wybrane bestsellery

Akademia Allegro

Wydawnictwo Insignis - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności