Facebook
ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Droga do bogactwa w działaniu (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Tracy Brian
Okładka książki/ebooka Droga do bogactwa w działaniu

Okładka książki Droga do bogactwa w działaniu

Okładka książki Droga do bogactwa w działaniu

Okładka książki Droga do bogactwa w działaniu

Wydawnictwo:
MT Biznes
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
218
Druk:
oprawa miękka

Bycie właścicielem firmy to najpewniejszy sposób na osiągnięcie bogactwa.

Legendarny guru biznesu, Brian Tracy, pisze i mówi o tym od wielu lat, a w tej książce ujawnia sekrety wykorzystania własnej firmy jako trampoliny do niezależności finansowej. Sprawdzone sposoby działania pomogą ci w szybszym rozwoju własnej firmy oraz osiągnięciu wysokiej rentowności. Dowiedz się, jak założyć i rozwinąć firmę, korzystając z wiedzy i strategii sformułowanych przez niego w odniesieniu do następujących obszarów działania:

  • Marketing i sprzedaż - jak pozyskać serca i umysły klientów dzięki zrozumieniu ich sposobu myślenia.
  • Obsługa klienta -  jak dobierać najlepszych pracowników, przeprowadzać z nimi rozmowy kwalifikacyjne, zatrudniać ich i szkolić - i jak zwalniać ich, jeśli się nie sprawdzą. 
  • Organizacja firmy - jak zadbać o każdy wizualny szczegół składający się na wizerunek firmy, w tym opakowanie produktów i sposób świadczenia usług.
  • Ustalanie cen - jak obliczać każdy składnik kosztów związanych z oferowaniem produktu lub usługi na rynku.
  • Zmniejszanie kosztów - jak zastosować zaawansowane strategie zwiększania zysków m.in. poprzez pozbywanie się produktów i usług o niskiej rentowności.
  • Równowaga pomiędzy pracą i życiem osobistym - jak koncentrować się na działaniach przynoszących większą wartość i pozwalających zrobić więcej w krótszym czasie.

Zastosowanie tych idei, pomysłów i narzędzi biznesowych umożliwi ci skorzystanie z pasa szybkiego ruchu na Drodze do Bogactwa.

Tracy Brian

Zamknij

Wybierz metodę płatności