ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Coaching marki osobistej, czyli kariera lidera (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Trzeciak Sergiusz
Okładka książki/ebooka Coaching marki osobistej, czyli kariera lidera

Okładka książki Coaching marki osobistej, czyli kariera lidera

Okładka książki Coaching marki osobistej, czyli kariera lidera

Okładka książki Coaching marki osobistej, czyli kariera lidera

Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
288
Druk:
oprawa miękka

Autor w swojej najnowszej publikacji przedstawia, czym jest marka osobista i jakie są zasady jej budowania. Podkreśla, jak ważna jest komunikacja z odbiorcami i wyznaczanie sobie jasno określonych celów. Książka opisuje rolę marki osobistej w poszczególnych grupach zawodowych. Prezentuje wskazówki dotyczące tego jak zarządzać sobą jako marką, aby wypaść wiarygodnie w oczach potencjalnych wyborców, klientów czy odbiorców.

Z pojęciem marki osobistej spotykamy się współcześnie coraz częściej. Jej znaczenie podkreśla się już nie tylko na gruncie politycznym i medialnym, ale także w życiu zawodowym. Zarówno politycy, jak i menedżerowie czy prawnicy chcą być postrzegani przede wszystkim jako osoby godne zaufania, z którymi warto rozmawiać, negocjować czy prowadzić biznes. Dr Sergiusz Trzeciak wielokrotnie podkreśla, że najważniejsza w budowaniu marki osobistej jest wiarygodność. Pokazuje karierę i rozwój zawodowy nie tylko jako pracę, ale również jako pasję. Pisze o tym, jak budować wymarzoną karierę i jak się dzięki niej rozwijać, aby stworzyć silną markę osobistą. Autor pełni rolę doradcy i coacha, który poprzez dostarczoną wiedzę i praktyczne ćwiczenia, pomoże Ci opracować własną strategię budowania marki osobistej. Ta książka jest również o tym, że dzięki pasji, nastawieniu na rozwój i konsekwentnej realizacji celów każdy z nas może stać się liderem.

 

Warto przeczytać tę książkę. To książka mądra i praktyczna zarazem, napisana inaczej niż wiele innych książek dotyczących marki osobistej. Dzięki niej można rozpocząć budowę swojej marki osobistej świadomie, skutecznie i uczciwie - wzrastając jako człowiek i lider.

Prof. Cezary Wójcik, dyrektor Instytutu Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk


...uporządkowane wątki, gotowe przestrzenie by rozpocząć dyskusję o osobistej marce z każdym, kto zaczyna czuć zapach lub presję kariery. 6 rozdziałów tworzy jasny obraz minimum 3 letniego programu z zakresu budowania własnej marki. To porządna wartość tej pracy.

Robert Krool, diagnostyk rozwojowy, mentor

Trzeciak Sergiusz

Zamknij

Wybierz metodę płatności