Zawartość płyty:

Zawartość płyty dla książki: Mistrz sprzedaży

Załączona płyta audio CD zawiera zapis wywiadów, które przeprowadziłem z jednymi z najlepszych sprzedawców w Polsce. Rozmówcy są osobami, które zajmują się różnego rodzaju sprzedażą, począwszy od planów finansowych, a skończywszy na budowie rozległych struktur marketingu sieciowego.

Celem przeprowadzonych wywiadów było przedstawienie różnego spojrzenia na sprzedaż osób z bardzo dużym doświadczeniem i wybitnymi osiągnięciami. Dzielą się one zarówno swoimi doświadczeniami, jak i przekonaniami na temat tego, czym jest sprzedaż i co jest potrzebne, aby odnieść w niej wymierny sukces. Wywiady były nagrywane bezpośrednio w ich biurach w czasie normalnego dnia pracy. Nie były poddawane żadnym specjalnym obróbkom technicznym. Dzięki temu można posłuchać tych osób w ich miejscach pracy oraz takimi, jakie są w rzeczywistości.

Dziękuję za poświęcony czas i zaangażowanie w przygotowanie i przeprowadzenie wywiadów osobom, których praca i efekty są dla mnie wzorem godnym do naśladowania. Osobom, które udowadniają, że także w Polsce można odnosić sukcesy. A moimi rozmówcami byli :