Facebook
ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Cała naprzód! (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Tracy Brian
Okładka książki/ebooka Cała naprzód!

Okładka książki Cała naprzód!

Okładka książki Cała naprzód!

Okładka książki Cała naprzód!

Wydawnictwo:
MT Biznes
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Druk:
oprawa miękka

A teraz... stwórz wielką firmę!. 7 sposobów maksymalizacji zysków na każdym rynku

Znajdziesz w niej podstawową wiedzę o tym, jak osiągnąć sukces, pochodzącą od dwóch biznesowych guru i uznanych publicystów – Marka Thompsona i Briana Tracy. Autorzy zapoznają czytelnika z prostymi i skutecznymi strategiami służącymi rozwojowi przedsiębiorstwa. Książka pełna jest przemyśleń zaczerpniętych z bezpośrednich – twarzą w twarz –  wywiadów ze światowymi liderami biznesu.

Przemiana. Jak sprawić, by reszta twojego życia była jeszcze lepsza


Perspektywa zmian jest z jednej strony ekscytująca, z drugiej strony budzi pewne obawy. Ale to właśnie one stanowią klucz do sukcesu, bogactwa i prawdziwej satysfakcji w życiu osobistym i zawodowym. W Przemianie Brian Tracy pokazuje, jak dosłownie stworzyć siebie na nowo – odkreślić przeszłość grubą kreską i zacząć od nowa budować karierę i życie, o którym zawsze marzyłeś.


Pełną parą! Inspiruj, motywuj i wydobywaj z ludzi to, co w nich najlepsze

W swoim świetnym poradniku Brian Tracy, mistrz motywacji, podpowiada, jak rozbudzić gwiazdorski potencjał w każdym z członków zespołu roboczego. Odwołując się do wieloletnich badań i tysięcy godzin przepracowanych nad maksymalizacją wyników osobistych i organizacyjnych, formułuje proste i zwięzłe wskazówki dotyczące działań, które należy podejmować aby inspirować pracowników do wybitnych osiągnięć.

Tracy Brian

Zamknij

Wybierz metodę płatności