ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

ABC VAT-u 2012 (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Włodzimierz Markowski
Wydawnictwo:
Marcus
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
412
     PDF

 

E-book "ABC VAT-u", wydanie VI, stron 420. Doskonały, przystępnie napisany poradnik podatnika VAT . Zastosowano w nim nowatorskie połączenie przepisów nowej ustawy o VAT, rozporządzeń wykonawczych oraz obszernych omówień i komentarzy, wzory faktur, deklaracji i druków vat.

Ebook ten jest ścisłym odwzorowaniem wydania drukowanego. Oferujemy Ci go w najpopularniejszym formacie elektronicznych - pdf. Przystosowany jest do odczytu na pc-tach, notebookach i netbookach, tabletach, ipadach, smartfonach i innych czytnikach. Warunkiem jest zainstalowanie programu Acrobat Raider. Jest to program darmowy, znajdziesz go w internecie wpisując w wyszukiwarkę nazwę programu.

Prowadzisz firmę? Jesteś lub będziesz vatowcem?

Ja wiem, jak trudno połapać się w masie zmieniających się bez przerwy przepisów.

Jeśli chciałbyś czuć się pewnie w tym temacie, w ABC VAT-u znajdziesz kompendium przepisów ustawy i rozporządzeń vatowskich wraz z kompletem wzorów faktur, ewidencji i deklaracji. Wszystkie najważniejsze przepisy opatrzone zostały obszernymi komentarzami i przykładami.

W książce zastosowany został rewelacyjny system łączenia tej samej tematyki: przepis ustawy podany jest czcionką normalną + przepis z rozporządzenia kursywą + komentarze uwzględniające także najbardziej istotne interpretacje podatkowe, orzeczenia sądów administracyjnych i SN, drukowane dla odróżnienia od tekstu przepisów na szarym tle. Dzięki temu każdy temat omówiony jest kompleksowo i nie musisz już szukać w innych opracowaniach.

 

Włodzimierz Markowski

Zamknij

Wybierz metodę płatności