ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

3. Rozwiązanie. Jak sprostać najtrudniejszym życiowym wyzwaniom (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Covey Stephen R.
Okładka książki/ebooka 3. Rozwiązanie. Jak sprostać najtrudniejszym życiowym wyzwaniom

Okładka książki 3. Rozwiązanie. Jak sprostać najtrudniejszym życiowym wyzwaniom

Okładka książki 3. Rozwiązanie. Jak sprostać najtrudniejszym życiowym wyzwaniom

Okładka książki 3. Rozwiązanie. Jak sprostać najtrudniejszym życiowym wyzwaniom

Wydawnictwo:
Dom Wydawniczy REBIS
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
528
Druk:
oprawa miękka

3. Rozwiązanie przedstawia przełomowe podejście do rozstrzygania konfliktów i kreatywnego radzenia sobie z problemami zawodowymi, społecznymi i osobistymi. Covey wyjaśnia, jak wykraczać poza moją i twoją stronę, a nawet kompromisy, tak by zakończyć spór bądź negocjacje w sytuacji lepszej niż ta, do której początkowo dążyliśmy. Poprzez zaczerpnięte z życia przykłady pokazuje, jak jego koncepcje zastosowano w praktyce, by stworzyć nową, lepszą rzeczywistość w zwalczaniu przestępczości, zwłaszcza wśród młodocianych, w podnoszeniu poziomu nauczania i wyników szkolnych, w naprawianiu relacji pomiędzy wspólnikami w firmie, a także rodzicami i dziećmi.

W obliczu trudnych wyzwań i dylematów współczesności ochrony środowiska i zachowywania miejsc pracy, ubóstwa, słabnących więzi międzyludzkich umiejętność wypracowywania nowej drogi jest sprawą kluczową.

W ciągu lat swej pracy Covey doszedł do unikatowych sposobów osiągania porozumień i wpływania na innych, by doprowadzić do pozytywnych, a niemożliwych wcześniej rezultatów. W tej książce ukazał model działania, który będzie niezmiernie pomocny przywódcom w świecie nękanym niezliczonymi konfliktami.

Steve Forbes, prezes i redaktor naczelny Forbes Media


Stephen R. Covey (1932-2012) był uznanym doradcą biznesowym, światowym autorytetem w dziedzinie przywództwa, ekspertem od spraw zarządzania, skuteczności działania, rodziny oraz kształtowania związków międzyludzkich. Jego książka 7 nawyków skutecznego działania (REBIS, 2005) stała się światowym bestsellerem (20 mln sprzedanych egzemplarzy). REBIS wydał także jego Zasady skutecznego przywództwa, Najpierw rzeczy najważniejsze, 7 nawyków szczęśliwej rodziny i 8. nawyk. Time zaliczył go do dwudziestu pięciu najbardziej wpływowych Amerykanów.

Breck England jest konsultantem i publicystą we FranklinCovey. Współpracował z S.R. Coveyem przy kilku książkach, m.in. Great Work, Great Career.Covey Stephen R.

Zamknij

Wybierz metodę płatności