Księgarnia Onepress - literatura biznesowa, książki klasy business

ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Do wygrania 2 wejściówki na seminarium z prof. Bliklem!

TOP tytuł w super cenie » 50% taniejDrodzy Czytelnicy!

Zapraszamy do konkursu!

Ośrodek rozwoju trenerów, coachów i liderów Grupa TROP, we współpracy z prof. Andrzejem Jackiem Bliklem, specjalistą w dziedzinie zarządzania jakością (ang. Total Quality Management skr. TQM), zapraszają na seminarium warsztatowe „Tropem Jakości”. Jest to wydarzenie inaugurujące cykl spotkań poświęconych systemowemu podejściu do wdrażania TQM Metodą TROP.


Z tej okazji mamy dla Was 2 wejściówki na wydarzenie, które odbędzie się 10 czerwca w Warszawie.

Aby wziąć udział w konkursie odpowiedź na pytanie:


"Z czym Ci się kojarzy zarządzanie jakością?"Dwie najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone wejściówką na najbliższe wydarzenie!


Odpowiedzi przesyłajcie na maila: konkurs@onepress.pl.

Na odpowiedzi czekamy do 06.06. do godziny 12:00.

Wyniki konkursu podamy 06.06. do godziny 17:00.

Zwycięzcy zostaną wybrani subiektywnie i powiadomieni o wygranej mailowo.


Pamiętaj o pozostawieniu e-maila kontaktowego!

REGULAMIN KONKURSU


1. W konkursie może wziąć udział każdy, kto w dniach 4 do 6 czerwca, do godz. 12:00 wyśle maila z odpowiedzią wraz ze swoim adresem e-mailowym na adres: konkurs@onepress.pl

2. Odpowiedzi można nadsyłać do 06.06.2014 do godziny 12:00. Każdy uczestnik może przesłać tylko jedną odpowiedź, pod uwagę będzie brany pierwszy wpis.

3. Zwycięzcy zostaną wybrani spośród uczestników Konkursu, którzy wysłali maila z odpowiedzią na adres konkurs@onepress.pl oraz podali adres e-mail na który zostanie wysłany mail z powiadomieniem o wygranej.

4. Opinia musi zawierać adres email, brak adresu powoduje wykluczenie z konkursu.

5. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej 06.06.2014 drogą emailową. Zwycięzca wygrywa jedną z dwóch wejściówek na saminarium warsztatowe z prof. Bliklem oraz Grupą TROP, które odbędzie się 10.06.2014. w Warszawie

6. Zwycięska odpowiedź zostanie wybrana subiektywnie przez zespół GW Helion.

7. Uczestnik Konkursu wysyłając odpowiedź wyraża zgodę na opublikowanie jego odpowiedzi przez GW Helion na stronie konkursu oraz na profilu facebookowym wydarzenia "Tropem jakości" https://www.facebook.com/events/1431860110405607/.

8. Odbiór wejściówek - osobiście w siedzibie Grupy TROP (ul. Pożaryskiego 69, Warszawa Anin) po uprzednim umówieniu albo bezpośrednio przy rejestracji uczestników na seminarium 10 czerwca – (imię, nazwiska, dane kontaktowe na liście gości).

9. Adresy e-mail zwycięzców konkursu zostaną przekazane organizatorowi konkursu - Grupie Trop - przez Wydawnictwo Helion.